Welkom op de Hoofdplaatsite

Nieuw op de site:


16 maart: Benieuwd hoe Hoofdplaat heeft gestemd voor de Provinciale Staten?? Klik dan: Uitslagen Hoofdplaat

Voor de complete uitslag Gemeente Sluis: klik:  Uitslagen Sluis15 maart: Voor een goed overzicht van alle bekende Hoofdplaatse activiteiten is in het Hoofdmenu onder Tabblad Info Hoofdplaat nu ook de Activiteiten agenda 2023 toegevoegd. Klik: Info Hoofdplaat15 maart: Onder Nieuwsberichten toegevoegd de flyer voor de Hoofdplaat 245 Zeeviswedstrijd o.l.v. HSV Ons Genoegen. Voor meer info klik: Zeeviswedstrijd15 maart: Misschien hebben jullie onze Hoofdplaatse troubadour Ries ook al voorbij zien komen met zijn “Walskoning”. Trekt op diverse Social media en omroepen best veel aandacht. Leuk, dat ons dorp en ook enkele bekende figuren er in voorkomen. Als je eens wilt luisteren klik: Walskoning 

Ergens in de wandelgangen wordt trouwens gesproken over een reünie van de  “Deuzonschole” in ons Dorpshuis…. dus wie weet zien we een aantal mooie en goede muzikanten nog eens terug.28 februari: De voorbereidingen voor  het Grote Dorpsfeest zijn in volle gang. Zo ook die voor de Rommelmarkt op 3 juni. Voor meer info (zeker als je mee wilt doen)  kijk je onder Nieuwsberichten of je klikt: Rommelmarkt HP24520 februari: Om alvast in de agenda te schrijven: Op 22 maart in het Dorpshuis een Paas workshop  (Paaskrans maken) .

Voor meer info kijk je onder Nieuwsberichten of je klikt: Paasworkshop